Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı İşi; yeterlik, tecrübe, uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu bileşenlerin doğru yönetimi ise faaliyetin tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı açısından doğru bir şekilde (işletmenin hem ilgili mevzuat hükümlerine uygun hem de maliyet bakımından karlılığına katkıda bulunarak) işletilmesini sağlayarak yatırımcının üretimine odaklanmasını sağlanmasıdır.
 
 
-Yeterlik gerektirir. (Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetki belgesinin bulunması gerekir)
 
 
-Temçev Müh. Müş. Arıtma Sist. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışan mühendis kadrosunda yer alan personellerin bir çoğunda Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sertifikası bulunmaktadır.
 
 
-Tecrübe gerektirir.
 
 
-Danışmanlığı hizmetlerini fiili olarak 13 yılı aşkın zaman içerisinde yüzlerce firmaya vermekte olan Temçev Mühendislik, bu mevzuatın yürürlüğe girdiği tarih olan 2015 senesinden itibaren de resmi olarak -Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetini vermektedir.
 
 
-Uzman kadro gerektirir
 
 
-Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı’nı konularında uzman ve tecrübeli kadromuz ile yürütmekteyiz. İlgili mevzuat her ne kadar yeni olsa da tehlikeli atıklar v.b. tehlikeli maddeler ile ilgili tecrübeli, aynı zamanda çevre görevlisi, iş güvenliği uzmanı ve tehlikeli madde danışmanı vasfı taşıyan kadromuz ile işletmelerin tek noktadan danışmanlık ihtiyacını karşılayabilecek kadro yapısı ile çalışmaktayız.
Eskişehir Web Tasarım